LYSAMOWI.PL

UROCZE, POLSKIE OTULACZE RAZ DWA TRZY PIELUSZKI.

Wielopieluchowanie i wełna to kolejny level matki wielo. Wełna ma bardzo fajne właściwości, które warto wykorzystać przy wielopieluchowaniu. Naturalnie i mało kosztownie, bo wymieniasz tylko formowankę lub wkład. Raz Dwa Trzy Pieluszki zawitały w naszym domu, jak się sprawdzają?

UROCZE, POLSKIE OTULACZE RAZ DWA TRZY PIELUSZKI.

Raz Dwa Trzy pieluszki to otulacze szyte z dwóch rodzajów wełny – dzianiny wełnianej i tkaniny wełnianej. Tkanina jest na zdjęciu po lewej stronie ;).

Otulacze w rozmiarze One Size przeznaczone są dla dzieci od 4,5 kg do 13 kg. Wykonane z dwóch warstw wełny recyklingowej (idealne dla osób żyjących w zgodzie z zero waste).

UROCZE, POLSKIE OTULACZE RAZ DWA TRZY PIELUSZKI. UROCZE, POLSKIE OTULACZE RAZ DWA TRZY PIELUSZKI.

Pieluszki wykonane z dzianiny są bardzo rozciągliwe i trzeba dobrze je zapiąć by prawidłowo przylegały do pupy dziecka. Z kolei otulacze z tkaniny nie naciągają się i wydaje mi się, że są łatwiejsze w montażu.

Przy obydwu otulaczach postawilam na naturalne wkłady  konopne składane. Składasz je w zależności od potrzeby i goł! Wszystko działa jak należy. 

Na zdjęciu masz wkładzik konopny, który piorę w pralce i ręcznie (bez środka zmiękczającego). Bardzo dobrze wchłania, znajdziesz go TUTAJ.

                    PLUSY
  • PRZYSTĘPNA CENA, OKOŁO 45 PLN
  • WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
  • POLSKI PRODUKT 
  • ŁATWE DOPASOWANIE
  • KONTAKT Z FIRMĄ
  • PIĘKNE WZORY

 

                   MINUSY
  • WYKONANIE Z WEŁNY RECYKLINGOWEJ (MOŻE TO KOMUŚ PRZESZKADZAĆ)

UROCZE, POLSKIE OTULACZE RAZ DWA TRZY PIELUSZKI.

Pieluszki wspaniale pracują, doskonale trzymają i co najważniejsze…są fajnie dopasowane. Chociaż modele dzianinowe rozciągają się bardziej, to ich montaż jest dla mnie mniej kłopotliwy. I nie trzeba prac za każdym razem.

Nie zapominaj, że wełniaki należy lanolinować – o tym też będzie ;).

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 960 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!