LYSAMOWI.PL

KLĘKNIJ SUKO! BRZYDKIE SŁÓWKA W ŁÓŻKU.

Seks. Niech to słowo zniechęci lub zachęci. SEKS – jeśli to słowo Cię obrzydza, zamknij tej post, bo o seksie właśnie będzie. Wielokrotnie na kobiecych grupach pojawia się temat TEGO. Tak TEGO, bo bardzo, bardzo wiele dorosłych ludzi ma problem z wypowiedzeniem tego słowa na „S”. Bo wiesz…na grupie może być sąsiadka, ciotka i takie rzeczy to tylko w HENTAI.

Dzisiaj powiem CI o tych złych panach, którzy mówią brzydko do swoich żon i partnerek życiowych. Czy to złe? Czy to nie powinno być karalne?

Wczoraj moje oczy ujrzały post, w którym mama narzekała na seks sąsiadów. Bowiem oni tak głośno jęczeli i sapali, że ona spać nie mogła, a jej dziatwa zaczęła zadawać pytania. I teraz zamiast mówić dziecku, że dzieci są bite, musisz powiedzieć czym jest seks, a to zdaje się być najgorsze. Zatem nie można sapać, jęczeć czy stękać, bo matka problem mieć będzie.

KLĘKNIJ SUKO! – usłyszała kiedyś pewna matka i ona tym faktem przeraziła się strasznie. Jak tam można? Przecież Romero sąsiad codziennie pod krawatem, a tu SUKO. Olaboga, jesusmaria, klękajcie narody. A ta sąsiadka krzyczała DOBRZE zamiast się spakować i wyjść.

Drogie panie, matki, żony, kochanki… seks ma różne oblicza. Nie każdego podnieca krochmalona pościel i delikatne światełko rzuące cień na przyrodzenie. Cała masa kobiet potrzebuje konkretnego bodźca (nie mówimy o dwumetrowym korniszonie). Bodźce są różne – są to słowa, dźwięki, ubrania.

„Każda para tworzy swój język intymny i w nowym związku powstaje nowy język erotyczny ze względu na specyfikę danej osoby. Jeżeli widzimy, że wulgaryzmy studzą drugą osobę, to możemy złagodzić wulgaryzmy na inny język erotyczny. Język polski jest na tyle bogaty, że na samo określenie penisa jest ponad sto słów – powiedział Zbigniew Lew-Starowicz w programie “Dobry seks”. 

Osobiście (bo masa pytań leci jak tylko wypowiem wstydliwe słowo na „S”) działają na mnie brzydkie słówka. Nie oznacza to jednak, ze na co dzień całe moje otoczenie zwraca się do mnie SUKO. Takie słowa i sytuacje są zarezerwowane dla konkretnego człowieka i sytuacji.

Nie obawiaj się brzydkich słówek. Oczywiście jeśli sprawiają Ci przykrość, zdefiniuj swój erotyczny słownik. Pamiętaj, że bez dialogu nie ma ani dobrego związku, ani seksu. Informuj partnera o tym co Ci się podoba, co sprawia przykrość, daj mu poznać siebie. Jednocześnie poznawaj go, pytaj, próbuj, szukaj.

https:/giphy.com/gifs/reaction-NYw4wszRkvGNi

Zanim jednak zaczniesz na ostro, wybadaj partnera. Nie każdy wylewnie opowiada o tym co lubi, a zniechęcić się jest bardzo łatwo.

Romero rzucający sukami w łóżku może być wspaniałym partnerem i wartościowym człowiekiem. Jego łóżkowe bluzki nie świadczą o tym jaki jest, a jak sąsiedzi lubią słuchać…ich dobra wola.

Na koniec lista brzydkich słówek, które najczęściej pojawiały się w Waszych wiadomościach:

TOP 10 BRZYDKICH SŁÓWEK W ŁÓŻKU:
1. RŻNIJ MNIE.
2. KLĘKNIJ SUKO.
3. SSIJ SUKO.
4. CHAPAJ DZIDĘ.
5. OBCIĄGNIJ MI.

Numer cztery zawsze mnie bawi i jednocześnie żenuje. Jak dla mnie to taki wyraz chamstwa pomieszanego z byciem niedojrzałym. I ten ograniczony, podwórkowy słownik…

A jak Twój słownik erotyczny? Brzydkie słówka są czy uważasz, że to nie na miejscu?

Ciekawe co sądzi na temat DOBRZE WYCHOWANA. Zawsze poruszając temat myślę o niej. Czy ma jakieś specjalne savior vivre do łóżka. Czy wolno założyć gumkę gołą dłonią, czy może są do tego specjalne rękawiczki? (Tak, uwielbiam Ją :D).

Ostatnio na Insta kilkanaście osób zapytało o rzeczy najbardziej irytujące…o tym będzie jutro.

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 17 080 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!