Do wpisu zmusiła mnie Hafija, wspominając o kroczu. Niby głupie, ale ważne – czy je oglądamy po porodzie? Większość była na nie. Bo niby po bo. Tymczasem po drugiej stronie facet ogląda swojego penisa kilka razy dziennie – jak nie przy sikaniu, to kąpieli, albo po prostu patrzy na niego jak na dobrego przyjaciela, turlając jajka w dłoni.
Tak więc. Dlaczego kobieta się nie ogląda, nie maca, nie dotyka, albo…nie przyznaje, że to robi? Matka-masturbatorka. O rany! Grzeszna zamknięta w łazience z palcem w pochwie, a obok w pokoju dziecko z….telefonem. Szkodzi dziecku, szkodzi sobie, samogwałty uskutecznia. Serio?
Wiecie jak to relaksuje? Pomijam, że w czasie zabawy możecie sprawdzić czy wszystko dobrze na zewnątrz i w środku. To ważne. Ważne, by wiedzieć co to przyjemność, by mieć kilka chwil dla siebie, byśmy same wiedziały co nam radość daje. Wtedy zdecydowanie łatwiej będzie nam przekazać wiedzę partnerowi, partnerce czy lekarzowi.
Wstydliwość czy średniowiecze? Ten wyraz na „M” sprawia, że ludzie się czerwienią, uciekają w gazetę czy za okno. MASTRURBACJA. Ja robię, Ty pewnie też, sąsiedzi też, a nawet Twoje dziecko będzie to robić (albo już robi). Czego się wstydzić? Na ulicy co chwila słyszę wyrazy: cipa, chuj, pizda, kutas. CO CHWILA w dialogach f2f, rozmowach telefonicznych.
– Ale z niego kutas! – powiedziała rozżalona pasażerka w autobusie, a ¾ bab pomyślało „co on jej zrobił kutas jeden!”.
– Czytałam książkę o masturbacji! – powiedziała z zaciekawieniem, a ¾ autobusu pomyślało „co za zboczona ladacznica, nie ma co z palcami zrobić. Niech sobie je w dupę w sadzi”. Heloł… Przecież wsadziła (i nie tylko tam :>). Całkiem fajnie, spróbuj i ty! Może wyluzujesz i przestaniesz przyrodzeniami rzucać niezależnie od okazji.
I tak. Masturbacja jest dla kobiet, dla pań starszych, młodszych, nastolatek, matek też! Nie musisz się tym chwalić, po prostu…to zrób!
*Tak cipka też służy do zabawy, nie jest narzędziem wyłącznie sikająco-zapładniająco-rodzącym.
Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.
Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.
Bożena Jędral says:
Masturbacja jest naturalnym etapem każdego człowieka. Nawet małe dzieci odkrywając siebie zaczynają poznawać przyjemność i trzymają wciąż rączki w matkach;
Bellalicious.pl says:
Buu, spodziewałam się dłuższego postu i większego bum! Następnym razem liczę na więcej!
NIEKONWENCJONALNA says:
To dopiero początek – temat tabu, czyli metoda „jak do jeża”.
Już dostaję wiadomości o grzechu :d.
NIEKONWENCJONALNA says:
Masturbacja dziecięca to kolejny temat, który rodzi oburzenie.
Najlepiej dziecko związać i rozwiązać po 25 i ślubie kościelnym :P.
Adrian Bysiak says:
No nie da się tego lepiej ująć – po prostu – rozjebał mnie ten tekst. Brawo za dystans do siebie i „normalne” przedstawienie ludzi i świata. A wiadomości o grzechu…. – wiem coś o tym, jak napisałem kiedyś arta, że jestem niewierzący – znalazło się kilka (zapewne tych co się nie masturbują), które chciały mnie nawracać. Jedna nawet zaczęła przychodzić do mojego domu i wmawiać mi – że i tak mnie nawróci.
Jeszcze raz – gromkie brawa.
Bellalicious.pl says:
Hahaha można się było tego spodziewać :d czekam na kolejne kontrowersje, bardzo lubię czytać co piszesz! ;>
Paulina K says:
czytałam i płakałam ze śmiechu haha .
zamiast palca wolę wibrator haha :D
http:/pa2ul.blogspot.com/