LYSAMOWI.PL

NOPY NA NASZEJ DRODZE SZCZEPIONKOWEJ…

2019 rok być może dla niektórych jest rokiem w którym los ludzki się skończy. Nie omieszkam podejrzewać, że dla większości ludzkości skończyły się czasy bezpieczeństwa, publicznego zaufania i rozumu. Kiedy Geostorm przejmuje ekran Twojego telewizora, gdzieś na Świecie szczepionka powoduje nieodwracalne szkody…

Meritum, meritum Proszę Państwa.

Dwójka moich własnomacicznie urodzonych dzieci jest szczepiona od zawsze. Za pozwoleniem lekarza i w lekarskim zaufaniu, pomimo szmerów, niedomkniętej mitralnej, AZS, alergią na kurz, późnego wcześniactwa i przeterminowania w drugim przypadku. Przeżyliśmy jazdę karetką neonatologiczną, karetką klasyczną, oczekiwanie i nadal czekamy…

Z każdym szczepieniem niepokój i wątpliwości wzmagały ruchy antyszczepionkowe rzucając popularnymi hasłami, strasząc autyzmem, problemami z odpornością, śmiercią. Jesteś matką wcześniaka? Dziecka z problemem kardio? Jak szczepisz to zabijasz. 

Po szczepieniu pojawiały się gorączki, katar, kaszel, czasami ulewanie czy wymioty. Sytuacje miały miejsce tydzień po szczepieniu, miesiąc po szczepieniu i pół roku po szczepieniu. Podobne skutki uboczne mają moje dzieci po przedszkolach, szkole, wycieczkach, spacerach, spotkaniach rodzinnych, urodzinach kolegów i po spaniu.

Ilość wmawianych nam NOP-ów już dawno przekroczyła dopuszczalne dla ludzkiej psychiki normy. Kim są diagnozujący? Rodzicami, osobami które nie są związane z wiedzą medyczną, naturopatami, naturoterapeutami, fanatykami. Takim ludziom polecam iść na studia medyczne – skoro wszechwiedza jest dla nich prosta jak włożenie buta, to ze studiami medycznymi spokojnie sobie poradzą i legalnie będą mogli porad udzielać.

https:/www.instagram.com/p/BpBUdmWFnDj/

 

NOPy jakie zostały rozpoznane u moich dzieci online to:

  • zbyt duża aktywność dziecka

  • kaszel, katar, gorączka

  • zbyt długi sen dziecka

  • spojrzenie nopowe

  • za szybki wzrost włosów

  • brak mowy w wieku roku

  • wada wzroku, astygmatyzm

 

To takie główne “nopy” zdiagnozowane przez nie medyków ze zdjęć na Instagramie. Gdyby tylko w ten sam sposób wykrywali raka, żyłoby tyle ludzi…

https:/www.instagram.com/p/Bp9t7OvhxLl/

 

Polecam Ci Grażyno nie brać do siebie takich komentarzy i diagnoz. Ubierz się w pióra kaczki i niechaj spływa.  A TU masz badanka :).

https:/www.instagram.com/p/Br5ovJDAqvM/

Wstawiłam kilka wartych obserwacji profili na Insta ;).

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 481 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!