LYSAMOWI.PL

Mały Książę. Darmowy wzór amigurumi – Lysamowi.pl

Znacie Małego Księcia? Ten bohater od lat siedzi mi w głowie. Uwielbiam książkę i film, przesłania i żarty. Pierwsza chusta jaką kupiłam była właśnie w motyw Małego Księcia. Dzisiaj daje Ci darmowy wzór amigurumi, dzięki któremu stworzysz swoją własną maskotkę.

Little Prince Amigurumi Pattern Free Lysamowi.pl Darmowy wzór  amigurumi

Do dziergania Małego Księcia potrzebujesz bawełnianej włóczki w kolorze białym, żółtym, czarnym i zielonym, szydełka 2,5 mm, igły do szycia i nici. Wprawionej osobie zajmie on jakieś…5 godzin. Nie jest to maskotka wymagająca tajnych technik szydełkowania. 

Mały Książę wymaga znania półsłupków, łańcuszków i oczek ścisłych. To Twój pierwszy raz? Na YouTube znajdziesz mnóstwo filmików jak to zrobić, a potem…przejdź do mojego szablonu.

Little Prince Amigurumi Pattern Free Lysamowi.pl Darmowy wzór  amigurumi

Wzór pobierzesz klikając na powyższy obrazek. Łap za szydełko i dziergaj, jeśli masz czas. Zawsze można dziergać na raty, prawda ;)?

A może jeszcze nic o Małym Księciu nie wiesz i chcesz go poznać? Bardzo zachęcam do książki i filmu. Pomoże nie tylko dzieciom, ale i rodzicom zrozumieć wiele ważnych spraw :).

Little Prince Amigurumi Pattern Free Lysamowi.pl Darmowy wzór amigurumi

Książę już jest w małych rączkach. Podobno dzieci uwielbiają tą bajkę. Ja poznałam ją dopiero jako dorosła osoba.  

Znajdziesz ją na Netfliksie, zalukaj i innych filmowych stronach. Książka dostępna jest w kilkunastu wersjach, więc…trzeba wybrać tą dla siebie :). Darmowy wzór amigurumi czeka aż weźmiesz się za szydełko 😉

Little Prince Amigurumi Pattern Free Lysamowi.pl Darmowy wzór  amigurumi

Autor zdjęcia: Fotografia Anna Cincio

LISTA ZAKUPÓW:

Bella 612 seledynAlize Bella 612 seledyn 

Bella 488 żółty Alize Bella 488 żółty

Bella 55 białyAlize Bella 55 biały

Bella 60 czarnyAlize Bella 60 czarny

Szydełko Clover Soft Touch 2.5 mm Szydełko Clover Soft Touch 2.5 mm

Kulka silikonowa, wypełnienie, 1 kg Kulka silikonowa, wypełnienie, 1 kg

Bardzo polecam pasmanterie Miła Druciarnia. Jest ze mną od dziergania ośmiorniczek dla wcześniaków :)))

 

(Visited 1 228 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!