LYSAMOWI.PL

JAK SCHUDNĄĆ Z LENNYUPGRADE?

Nikt nie zna tajemnicy chudnięcia. Codziennie czytam miliony porad na ten temat i nic nie działa tak jak stare powiedzenie by część zadnią jednak ruszyć. Nie do sklepu czy po kolejny specyfik. W tym codziennie wspiera mnie LennyUpGrade. Dzięki swojej cudownej konstrukcji i całej specyfice marki…chce mi się. Chce mi się iść, już nie szukam wymówki i nie jęczę. Poznaj je ze mną!

LENNYUPGRADE

Nie zawsze chusta jest tym czego pragnie mama. W produkcji LennyUpGrade pomagały same chustujące mamy. Z pomocą dziewczyn z Lenny Lamb i ich mądrego filmiku, powiem Ci co je różni od poprzednich modeli (a jak czytać nie lubisz, to filmik będzie poniżej :)).

Co posiada LennyUpGrade?

Wyprofilowane pasy naramienne nieco węższe od poprzednich, odpinany (na napy) od środka kapturek z zapinaną tasiemką i wszytą gumką, dwustronne dociąganie pasów naramiennych (pod klamrą przy panelu znajduje się poduszeczka z zabezpieczeniem w postaci gumki), wyprofilowany panel lepiej dopasowujący się do dziecka, regulacja na troczki i guziki, dodatkowe wypełnienia w miejscu ud dziecka, dobrze wypełniona nakładka na pasie biodrowym, jednopunktowa klamra z dodatkowo zabezpieczającą gumką, pojemna kieszonka zapinana na magnes z pięknym logo Lenny Lamb, regulacja panelu biodrowego na taśmie z podziałką (podziałka jest orientacyjna) pozwalająca na symetryczne dopasowanie. 

https:/www.facebook.com/lennylambpolska/videos/336990203836195/

 

LennyUpGrade

LennyUpGrade

Z LennyUpGrade zrobiliśmy już ponad 30 kilometrów i nigdy nie zawiodło. W dzień, wieczorem, prawie w nocy. Wchodzenie pod górę nie było problematyczne. Nic się nie rozlegulowało, nie rozpięło, a moje otoczone pączkami ciało nie cierpiało z powodu wbitych w nie pasków. Cud, miód!

LennyUpGrade LennyUpGrade LennyUpGrade

W celu eliminacji zbędnej tkanki pączkowej i testów LennyUpGrade wybraliśmy się do pobliskiego lasu. Dla ciekawskich napiszę, że Gdynia to porośnięte pasmem wzgórz morenowych miejsce, a zatem jeśli idziesz w las, to prawie w góry. Lasy są niezwykle malownicze i wyczerpujące spacerowo. Dodatkowe kilkanaście kilogramów na plecach nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia, dzięki dobremu dopasowaniu pasów i całego nosidła. To jak podróżowanie z wyprofilowanym plecakiem turystycznym – dużo bierzesz, nic nie czujesz. Chociaż może brzmi to jak recepta na idealny suplement dla matki?

Testy nosidła były zatem  bardzo “szerokie”. Wchodzenie pod górę, schodzenie z górki, schylanie się po wieczne wyrzucane przez dziecko buty, obracanie się do pieska, ptaszka i innego zwierzyńca, biegi z przeszkodami za bratem i na końcu usypianie.

LennyUpGrade

Naprawdę wspaniale i dobrze zgrywające się z pączkową otoczką. I do tego ładnie wygląda! Słyszałam, że można sobie wybierać chusty LL z jakich chce się nosidło. To dodatkowa zaleta marki, którą darzę ogromną sympatią.

Ile schudłam? Tego nie wie nikt. Po powrocie byłam tak zmęczona, że uzupełniłam poziom pączków we krwi. Wiem jednak, że LennyUpGrade nadaje się na długie wędrówki i jeśli kiedyś zerwę z pączkowym nałogiem, na bank pomoże mi zredukować mój pseudo lukier.

 

LennyUpGrade to podobno idealne nosidło dla osób szczupłych. Nie rzucając słów na wiatr, sprawdziłam to na ośmiolatku. Pas dał się dopasować idealnie. Niestety dziecko miało zbyt krótkie plecy by prezentowało się idealnie :P. Dopasowaliśmy pasy naramienne, pas biodrowy i wsadziliśmy psa. Pies niestety nie układał się idealnie, ale pomógł pokazać nosidło.

Kilka szczegółów na zdjęciach, tym razem moim okiem:

LennyUpGrade LennyUpGrade

LennyUpGrade naprawdę dało radę w różnych sytuacjach. Kocham je za zapięcie pasa, które nie obciąża mojego nadgarstka z zespołem cieśni. Pyk i już! A guma nadal trzyma, więc w razie mojego rozgarnięcia nikomu nic się nie stanie. Towarzyszy mi codziennie w przysiadach, spacerach. Łapiemy formę razem. Nie trzeba wołać babci!

I uwaga….będę organizować macanki, więc jeśli chcesz zobaczyć jak to działa, wystarczy że wyślesz mi swój uroczy Feedback w wiadomości prywatnej na Fejsie. Sprawdź to! 

LennyUpGrade

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 432 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!