LYSAMOWI.PL

OTULACZ MILOVIA SÓWKI – TEST.

Wielopieluchowanie to duże wyzwanie dla kogoś zielonego. Poszukiwanie idealnego otulacza, dopasowanych kieszonek, wełniaków czy wkładów może trwać…  Milovia to jedna z marek pieluszkowych, która urzeka mnie wzorami, a na ich stronie jest mnóstwo informacji dla rodziców wielopielo. Można zatem się doinformować i zrobić fajne zakupy. Dzisiaj…otulacz Milovia w sówki.

OTULACZ MILOVIA SÓWKI - TEST.

Otulacz PUL czyli sama warstwa nieprzemakalna bez kieszonki (materiału za który wkładasz wkład). Wkładzik kładzie się bezpośrednio na otulacz, potem papierek/biułkę i zapina standardowo. 

Barwne Piórka

Milovia wspiera rodziców nawet przy montażu otulaczy. Sówki to jeden z moich pierwszych wielopielo. Wyprany milion razy nadal sprawdza się doskonale – nitki się nie rwą, napy trzymają, gumki nie są rozciągnięte. 

OTULACZ MILOVIA SÓWKI - TEST.

Otulacz Milovia wraz z wkładem z mikoropolaru sprawdza się doskonale. Mieliśmy przyjemność używać go w czasie spaceru, ząbkowania i domowych zabaw. Nigdy nic nie przeciekło, nie uciekło, a wypiera się do śnieżnej bieli.

Wielokrotnie słyszę, że wielopielo to taka straszna praca i potrzeba tyle czasu żeby ogarniać – nic bardziej mylnego! O tym ile czasu zajmuje wielopieluchowanie następnym razem… W przypadku otulacza Milovia jest naprawdę przyjemnie, bo wszystko dobrze przylega, nic nie szwankuje, a i wypiera się dobrze.

OTULACZ MILOVIA SÓWKI - TEST.

Ogromnym atutem są dla mnie szerokie brzegi otulacza, za które wkłada się wkładzik. Chinki bywały w tym wypadku skąpe i wypadał on zanim dopięło się pieluszkę. Zatem nawet początkujący w wielopielo rodzic, poradzi sobie z montażem.

OTULACZ MILOVIA SÓWKI - TEST.

Otulacz Milovia w sówki używałam z wkładzikami:

Każdy się sprawdził, żaden nie przeciekł :).

https:/sklep-milovia.eu/3288-home_default/wklad-z-mikropolarem-standard.jpg

Otulacz Milovia sówki da się lubić! Na stronie znajdziesz piękne pióra, owieczki, motywy komiksowe, chmurki (jak tylko skończę zlecenie to je zamówię!). A jaki jest Twój ulubiony otulacz :)?

 

(Visited 318 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!