LYSAMOWI.PL

“W CZEPKU URODZONE” – KSIĄŻKA DLA DZIECI O DZIECIACH.

Książki dla dzieci bywają dziwne. Przypadkiem podczas zakupów w sklepie Stokrotka, znaleźliśmy w wielkim koszu książkę “W czepku urodzone” autorstwa Doroty Gellner. Wydawnictwo Bajka zachwyciło nas fajną okładką i ceną – aż 6,99 pln!

" W CZEPKU URODZONE" - KSIĄŻKA DLA DZIECI O DZIECIACH.

Ilustracje wykonał Kacper Dudek i wyszło mu to świetnie! Nasz sześciolatek zachwycał się każdym bobasem na stronie i uważnie słuchał treści. Humorystyczne przedstawienie dziecka na etapie niemowlęcia, przedszkolaka i szkolniaka. Dla dziecka, któremu chcesz wytłumaczyć dziwne zachowania brata czy siostry, książka będzie idealna :).

“Dziecko wkładało lewy but na prawą nogę i odwrotnie, z rękawiczkami natomiast nie miało problemy, bo obie ręce podobno miało lewe – jak mawiała mama – szczególnie do roboty”

" W CZEPKU URODZONE" - KSIĄŻKA DLA DZIECI O DZIECIACH.

“W czepku urodzone” tłumaczy okres ząbkowania, popularne bunty, zachowania które dziecko niekoniecznie musi kumać.

“Gdy dostało od wróżki zęby, gryzło wszystko prócz jedzenia. Najchętniej nianię oraz najbliższą rodzinę, chociaż dalszą także nie gardziło. Zamierzało również nadgryźć kota, ale kot był już nadgryziony zębem czasu i właśnie poszedł na emeryturę. Może na kanapę?”

Fajna propozycja na deszczowy dzień, dla starszego rodzeństwa, ale i dla rodziców! Biegnij do Stokroty i szukaj w koszu! Od dzisiaj będę szukać ciekawych książeczek, jak świnia trufli :D.

" W CZEPKU URODZONE" - KSIĄŻKA DLA DZIECI O DZIECIACH.

22 strony fajnej, zabawnej książki z pięknymi ilustracjami. Warto! Nada się również na prezent dla starszego brata czy starszej siostry. “W czepku urodzone” to książka dla dzieci o dzieciach, którą warto mieć w biblioteczce.

" W CZEPKU URODZONE" - KSIĄŻKA DLA DZIECI O DZIECIACH.

Online książka dostępna na stronach:

Świat Książki PROMOCJA 9,99 PLN!!!
 

 

(Visited 240 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!