LYSAMOWI.PL

WRAP MY GEEK. Polska chusta w stylu Marvela!

Pamiętam kiedy w kwietniu 2018 roku  Marta K. zaczęła pisać o chuście. Miała być geekowa, fajna, zabawna i nośna. 25 kwietnia było już wszystko wiadomo z wyjątkiem dokładnej nazwy. Polska chusta nabrała realnych, namacalnych kształtów i posypały się zamówienia.

wrap my geek

Projekt urzekł mnie od samego początku. Z niecierpliwością czekałam na kolejne wiadomości jakież to próbki LennyLamb wyśle. Chustujący rodzic kochający Marvela mógł zamówić chustę długą o dowolnej długości, kółka, nosidła (LennyUp, Lenny Ergo, Wrap-Tai, Onbu). Mnóstwo gadżetów i emocji. Niestety przegapiłam moment zamówienia i nie mogę się cieszyć swoim Geekiem. Chusta trafiła do mnie drogą macanek charytatywnych….

wrap my geek babywearing blog

Krótka specyfikacja chusty, nim zaczniesz podniecać się tym genialnym wzorem i przekopiesz wszystkie  świrkowe grupy :3.

WRAP MY GEEK

producent: Lenny Lamb

autor projektu: Kamila Krawczyk Krawka

skład: 100% bawełna

gramatura: 340 gsm

 

wrap my geek babywearing blog

Chusta to prawdziwa, mocna szmata. Doskonale nadaje się dla toddlera i mniejszego smyka. Dociąga się świetnie, a jeśli chodzi o wygląd… Cud, miód i Marvel. Noszący tata na pewno się z niej ucieszy. Testowaliśmy chustę w plecaku prostym, kieszonce, 2x. W domu, w lesie i na placu zabaw. Niezawodna!

wrap my geek babywearing blog

Jak widzicie Wrap My Geek to chusta dla całej rodziny, a na pewno dla matki która szaleje na punkcie Marvela. Jeśli ją masz i nie chcesz mieć, daj znać w komentarzu! Na pewno jakiś chustowy rodzic przygarnie z wdzięcznością i opłatą, a może jakiś dodruk :>?

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 937 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!