LYSAMOWI.PL
DIY

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 2

#SKARPETKOWEWYZWANIE dzień drugi. Masz już piętę? Nie? Zapraszam Cię do pierwszego dnia wyzwania! Skarpetki to przydatna rzecz w każdej szufladzie. Wełniane, bawełniane, bambusowe…dziergaj z czego tylko chcesz!

 

#SKARPETKOWEWYZWANIE

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 1  (KLIK)

(ściągacz i baza)

#SKARPETKOWEWYZWANIE

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 1 CZĘŚĆ 2 (KLIK) 

(wyrabianie pięty)

Dzisiaj powiem Ci jak zrobić stopę i wykończyć skarpetę. Wszystkie komplikacje już za Tobą. Teraz będzie miło i przyjemnie ;).

 

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 2

WYRABIANIE STOPY (KLIK)

 

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 2

 

Efektem wczorajszego i dzisiejszego dziergania jest przyjemna i dobrze dopasowana skarpeta. Pamiętaj, że możesz zawsze o coś zapytać tu lub na faceboku. Nie gryzę i chętnie pomogę. 

Pokaż swoje dzieło pod hasztagiem #skarpetkowewyzwanie !

 

#SKARPETKOWEWYZWANIE to pierwsze, ale nie ostatnie wyzwanie. Za chwilę wrzucę Ci listę polskich hasztagów z których możesz korzystać pokazując w sieci swoje prace wykonane na drutach. Warto z nich korzystać!

#robotyreczne #recznierobione #rękodzieło #polscytworcyrekodziela #wyzwanie #dziergambolubię #robótki #polishhandmade #nadrutach #piecdrutow #sploty 

(Visited 239 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi. Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!