LYSAMOWI.PL
DIY

#SKARPETKOWEWYZWANIE DZIEŃ 1

#SKARPETKOWEWYZWANIE pozwoli Ci szybko pojąć jak wydziergać fajną parę skarpet bez zbędnych stresów. Pamiętam jak sama zabierałam się za skarpetki… Szkoda mi było każdej lepszej włóczki, a nawet tej gorzej.

Dzisiaj podpowiem Ci jak okiełznać pięć drutów i stworzyć coś dla siebie, bo ileż można dziergać dla innych ;)?

Pamiętaj, że swoje prace możesz umieszczać w sieci pod hasztagiem #skarpetkowewyzwanie – chętnie pokaże je u siebie w kolejnych wpisach!

A zaczynamy od…nabrania oczek. Poniżej znajdziesz instrukcję ;).

#SKARPETKOWEWYZWANIE

#WYZWANIE SKARPETKOWE

DZIEŃ PIERWSZY (KLIKNIJ)

 

Zobaczysz, że dzierganie skarpet nie jest wcale takie skomplikowane. Wystarczy tylko mieć na nie sposób. Masz pytania? Pisz na Insta czy Facebooka! 😉

 

#SKARPETKOWEWYZWANIE

#SKARPETKOWEWYZWANIE to pierwsze, ale nie ostatnie wyzwanie. Za chwilę wrzucę Ci listę polskich hasztagów z których możesz korzystać pokazując w sieci swoje prace wykonane na drutach. Warto z nich korzystać!

#robotyreczne #recznierobione #rękodzieło #polscytworcyrekodziela #wyzwanie #dziergambolubię #robótki #polishhandmade #nadrutach #piecdrutow #sploty 

 

(Visited 716 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi. Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!