LYSAMOWI.PL

SENSIMO SLINGS PEGASUS FULFILLED DREAMS.

Z Sensimo znamy się doskonale. Pamiętam swoją pierwszą chustę z drugiej ręki, która przyprawiła mnie o zawał. To była ciężka transakcja. Ale chusta…wybitna. Sensimo Slings Pegasus Fulfilled Dreams to chusta elegancka, piękna i dobrze pracująca. Jesteś jej ciekawa? Ja też byłam!!!

SENSIMO SLINGS PEGASUS FULFILLED DREAMS.

Chusty bawełniane mogą wydawać się zbyt proste dla dziecka ważącego 11 kilogramów. Nic bardziej mylnego! Pegazy noszą cudownie! Testowaliśmy chustę z plecakiem prostym, plecakiem z koszulką i kieszonką. Dwie godziny noszenia i zero luzu.

SENSIMO SLINGS PEGASUS FULFILLED DREAMS.

Podejrzewam, że nowa chusta wymaga łamania, ale czego się nie robi żeby nosić ;). O łamaniu chusty będzie w zupełnie innym poście. Sensimo Slings Pegasus Fulfilled Dreams jest tak piękna, że można się z nią troszkę pomęczyć. My mieliśmy na macankach już mięciutką szmatkę.

SENSIMO SLINGS PEGASUS FULFILLED DREAMS.

Sensimo Slings Pegasus Fulfilled Dreams

Chusta wpadła mi w ręce w ramach charytatywnych macanek. O tej pięknej inicjatywie chustowej jeszcze Ci opowiem. Chustowanie to nie tylko noszenie dziecka w pięknej szmacie. Chustowanie to dobro, pozytywne emocje i bliskość.

SENSIMO SLINGS PEGASUS FULFILLED DREAMS.

Piękna, prawda? Sensimo naprawdę się postarało. Uwielbiam zwierzęce motywy, fantastyk. Ta chusta jak najbardziej trafiła w mój gust. Wszystkim noszącym lubiącym pegazy, konie i inne słonie…bardzo polecam chociaż pomacać :). Sensimo Slings Pegasus Fulfilled Dreams to chusta warta macania, poznania, a może i miłości?

 

Jeśli chcesz zobaczyć w czym noszę, co macam i gdzie zapraszam do obserwowania na Instagramie

#Łysanosi

 

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 151 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!