LYSAMOWI.PL

COME AS YOU ARE SLAVIC WRAPS.

Chustoświat to mnóstwo ciekawych i pięknych zakątków. Ciekawe firmy oraz tkaczki które własnymi rękoma tworzą cuda. Slavic Wraps to pierwsze chusty tkane ręcznie jakie zaczęłam obserwować na Instagramie. Kolorowe przędze, piękne zdjęcia i frędzle… Niedawno udało mi się pomacać jedną z nich. Come as you are to piękna, cudowna i samomotająca chusta idealna na każdy dzień. 

COME AS YOU ARE SLAVIC WRAPS.

Zanim opowiem Ci czym urzekła mnie Come as you are Slavic Wraps, krótka charakterystyka samej chusty :).

SPLOT: 12 SHATT TOURNED TAQUETE
 
COME AS YOU ARE SLAVIC WRAPS.
 
Chusta sprawiała wrażenie ciężkiej i trudnej. Szczerze mówiąc w pierwszych sekundach nieco bałam się motać bo wydaje się…śliska! Wizualnie rozkochała mnie w sobie od samego początku, więc zamotałam dość szybko. 
 
Come as you are Slavic Wraps bardzo fajnie trzyma, robi porządny węzeł, ale odciąża niesamowicie i nie ma możliwości się w niej…spocić. Tencel robi dużo, a przepiękny wzór dodatkowo zachęca do noszenia nawet kiedy zamieniasz się w skwarkę.
 
Come as you are Slavic Wraps
 
Nawet wiercący się do granic możliwości wkładzik w którymś momencie się poddaje i daje nieść matce swój ciężar. Nosi się bajecznie aż żal, że nie rozliczają się w nerkach czy włosach… A teraz zaspamuję Was zdjęciami. Te lepsze robił alf aparatem, a te gorszej jakości to wiadomo…pilot od telewizora w wersji selfie :D.
 
Come as you are Slavic Wraps
 

Nawet na tle paczkomatu Come as you are Slavic Wraps wygląda cudownie. Gorący dzień, a ja przemierzyłam naprawdę szmat drogi w tej…szmacie. Bez stresu, dyskomfortu, gorąca… Dziecko zadowolone i ja też. Naprawdę polecam Slavic Wraps na lato… A teraz obiecany…SPAM!

Come as you are Slavic Wraps

Come as you are Slavic Wraps

A teraz zdjęcia tworzone pilotem do telewizora lub innym prymitywnym narzędziem, ale chcę Ci je pokazać :)))

#chustowtorek #chustotydzien #chustopiatek #macajzłysa

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 392 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!