LYSAMOWI.PL

PROSTE BUŁECZKI ŚNIADANIOWE,

Kiedy do piekarni masz za daleko lub wolisz jeszcze poleżeć. Proste bułeczki śniadaniowe przygotujesz w kilka minut, złapiesz drzemkę, wstawisz do piekarnika, zdążysz się ogarnąć i gotowe! W kilka chwil staniesz się idealną panią domu (nie mów, że to z lenistwa :P).

Proste bułeczki śniadaniowe

LISTA ZAKUPÓW:

300 G MĄKI PSZENNEJ/BEZGLUTENOWEJ
ŁYŻKA OLEJU
PACZKA DROŻDŻY INSTANT (7G)
ŁYŻECZKA CUKRU
ŁYŻECZKA SOLI
200 ML CIEPŁEJ WODY
 
Wszystko wymieszaj ekologicznie bez narzędzi elektrycznych. Wyrabiane ciasto lubi Twoje ciepłe rączki. Teraz odstaw je na godzinę do wyrośnięcia. Możesz jeszcze chwilę pospać…
 
PROSTE BUŁECZKI ŚNIADANIOWE,
 
 Kiedy już budzik zadzwoni włącz piekarnik na 200, wyjmij blachę do pieczenia, wysyp na nią resztki mąki. Ciasto delikatnie wyrzuć na blachę, podziel na 4 równe części, uformuj kulki, kwadraty czy prostokąty. Teraz odstaw do wyrośnięcia na 20 minut. 
 
Po tym czasie wsadź buły do nagrzanego piekarnika – znowu 20 minut. Pamiętaj by poczekać aż ostygną!!!
 
PROSTE BUŁECZKI ŚNIADANIOWE,

 

Proste bułeczki śniadaniowe zrobi nawet mocno niezdolna pani domu, taka jak ja! Mieszkanie nie spłonęło, wszyscy najedzeni. To jak? Pieczesz czy lecisz do piekarni w ten piękny WIOSENNY poranek :P?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(Visited 312 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi. Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

RĘKODZIEŁO

Instagram has returned invalid data.

OBSERWUJ!

DOMOWE

Instagram has returned invalid data.

OBSERWUJ MNIE ;)

error: Treść zabezpieczona!