LYSAMOWI.PL

Pobierz darmowe plany lekcji!

Plan lekcji to podstawa! Jako uczennica ciągle go gdzieś gubiłam, więc dzisiaj, jako mama, mam go dosłownie wszędzie. Lubię drukowane plany lekcji, w aplikacjach się gubię. Dlatego dzisiaj mam do pobrania darmowe plany lekcji w różnych stylach. Może się komuś spodoba ;).

Co myślicie o takim połączeniu? Darmowy plan lekcji dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – różowym i zielonym. Wystarczy go wydrukować i gotowe!

 

DARMOWE PLANY LEKCJI – RÓŻOWY

DARMOWE PLANY LEKCJI – ZIELONY

 

Obie wersje możesz pobrać, klikając w powyższe linki. Pamiętaj, żeby uzupełnić numer telefonu do szkoły. Często przydaje się nagle i nie będzie trzeba go szukać w Internecie. Z informacji na planie lekcji może korzystać również opiekunka czy babcia. Warto uzupełnić klasę, a czasami nawet imię dziecka :P.

darmowe plany lekcji

Kolejne propozycje to darmowe plany lekcji Minecraft oraz połączenie różo ze złotem. Alf wybrał numer jeden, już wisi przy biurku. Zastanawiam się jeszcze nad montażem dzwonka wieczorem, co by sygnalizował nadchodzący kolejny dzień i spakowanie plecaka.

 

DARMOWE PLANY LEKCJI – MINECRAFRT

DARMOWE PLANY LEKCJI – ZŁOTO I RÓŻ

 

Plany lekcji można wydrukować w dowolnym formacie i porozwieszać po domu. U mnie wiszą w pokoju chłopaków, u mnie przy biurku i oczywiście na lodówce. Myślę jeszcze o mini wersji do portfela. Łapcie darmowe plany lekcji i drukujcie. Miłej zabawy :p.

darmowe plany lekcji

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 263 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!