LYSAMOWI.PL

Zimowe czapki mogą wyglądać różnie. Tym razem pokażę kocią czapkę z warkoczem i…uszami (inaczej nie byłaby kocia). Kocia czapka została wykonana z wełny Alpaca Drops – bardzo fajna, polecam wełnolubnym.

KOCIA CZAPKA KNITTING

Druty z jakich korzystam obecnie to KnitPro basix 6.00 mm – nie są rewelacyjne, szybko się ścierają. Dla początkujących idealne, jeśli dziergasz dużo wybierz model akrylowy lub metalowy (te wyrzucisz dość szybko).

KOCIA CZAPKA KNITTING

Każda robótka zasługuje na ładne opakowanie. W innych wpisach znajdziesz etykiety na robótki oraz metki, które można podpisać. Znajdziesz je klikając w poniższe odnośniki.

DUŻE ETYKIETY

ZAWIESZKI/MAŁE ETYKIETY

Pobierzesz i wydrukujesz je całkowicie za darmo :).

KOCIA CZAPKA KNITTING

Czapka to ściągacz 3 oczka lewe, trzy oczka prawe, a sam warkocz składa się z 6 oczek oraz trzech oczek na lewo pomiędzy warkoczami. Nic skomplikowanego. Kocia czapka to świetna opcja na prezent dla mamy, babci, brata czy dziecka.

KOCIA CZAPKA KNITTING

I na koniec czapka z choinką w tle.

Kocia czapka wędruje do nowej właścicielki. A jak Twoja czapka? Nosisz?

 

(Visited 129 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!