LYSAMOWI.PL

Kwiaty są, wazonu brak. A to kot kiedyś strącił, a to przepadł między przeprowadzkami, a potem kolejnych nie było. Kwiatki w butelce, słoiku ozdobnym, szklance, puszcze. Postanowiłam coś z tym zrobić, przerwać wazonowe nieszczęście i tak powstał wpis

ZRÓB SWÓJ EKO WAZON

eko wazon diy

Kiedy zbierzemy już wszystkie produkty na swój eko wazon diy, zabieramy się do pracy! Jeśli nie mamy połówek drewna, a całe gałęzie, pomocny nam będzie ktoś z piłą do drewna (sama nie zaryzykuję, ach ta niezdarność!). Jak zobaczysz na poniższym zdjęciu, nie jest to wcale skomplikowane. Przyszywamy jedną połówkę do drugiej, tworząc płotek.

eko wazon diy

Tak samo przypinamy dno. Jeśli nie chcemy bawić się z zszywki, możemy zamienić je (dno) na klej do drewna. Wygląd będzie estetyczny. Pamiętaj, że klej musi wyschnąć. Nie nalewaj wody, to nie koniec! Środek wazonu zrobiony jest…banalnie!

eko wazon diy

Jak na obrazku – torbę bądź folię przypinamy wewnątrz wazonu. Teraz już wszystko gotowe, można nalać wody i cieszyć się z ładnie wyglądającej kompozycji. Eko wazon sprawdzi się też jako doniczka!

Wazon stoi, ma się dobrze i pachnie!

DOBRANOC :*!

(Visited 423 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!