LYSAMOWI.PL

RĘKODZIEŁO NA PREZENT – KILKA POMYSŁÓW POLSKICH RĘKODZIELNICZEK.

Kocham rękodzieło. Regularnie przeglądam twory polskich rękodzielniczek i staram się wspierać je w działaniach. Dlatego ten post będzie właśnie o nich. Wiesz już co robię ja. Poznaj moje znajome i nieznajome. Osoby, które tworzą wspaniałe rękodzieło na prezent i nie tylko.

Cocobolo czyli drewno w formie każdej. Każdy projekt Magdy to moje wielkie westchnięcie i kilkuminutowe zawieszenie oka. Znajdziesz tu stoliki, świeczniki, miski, tacki. Wszystko z drewna – pachnącego, jakościowego, pięknego.

https:/www.instagram.com/p/BNHALk5AtxD/

Kreatywnie i domowo. Ozdóbki, piękne wianki, gwiazdki, a wszystko w domowym, ciepłym klimacie. Warto zobaczyć co kryje w sobie ten profil, a znajdziesz go tutaj…

https:/www.instagram.com/p/BNWmUt_Bpb6/

Vestra Pracownia to biżuteria w specjalnym klimacie. Uwielbiam sutasz. Ach gdyby pasował do dresów… Przepiękne, czarujące, eleganckie odpowiedzi na prezent w kobiecym klimacie.

https:/www.instagram.com/p/BMn6A5NBFka/

Rustykalna Chata to moje dzisiejsze odkrycie. Piękne mydełka na każdą okazję. Idealne dla kogoś, kto przywiązuje uwagę do wyglądu kosmetyków, zapachu i…niecodzienności.

https:/www.instagram.com/p/BNGZeadgJCG/

Sylwia Konefał i Jej lalki. Każdy chyba widział tildę, prawda? Jeśli nie, wejdź i zobacz! Lalki szyte ręcznie mają swój niepowtarzalny klimat. Nie chińszczyzna, nie plastikowy bubel. Piękne, polskie lalki.

https:/www.instagram.com/p/BNIPQGFAA7h/

Zosinkowo i pieczone twory. Zakochałam się w tych aniołkach, czerwieniach, złocie. Idealne do powieszenia na choince, zamkniecie w bombce.

https:/www.instagram.com/p/BMws5JODup7/

Rękodzieło na prezent to idealna propozycja. Nietypowe prezenty z pewnością będą bardzo fajnym pomysłem dla każdego – dziecka, partnera, siostry, brata czy zwierzaka. Wspieraj polskich rękodzielników. Będzie nam miło :).
A to moje ostatnie skrzaty :).
Miłego szukania prezentów!!!

https:/www.instagram.com/p/BNT8gxslXI6/

 

 

 

 

(Visited 308 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!