LYSAMOWI.PL

 

#CZAPKANAGRANICĘ to czapka pomocowa. Czapka dla tych, którzy potrzebują ciepłego okrycia na głowę. Dla uchodźców, którzy od połowy sierpnia próbują przekroczyć wschodnią granicę Polski oraz bezdomnych Polaków. Zanim skomentujesz, rzucisz bejtem, zastanów się czy warto.

 

#CZAPKANAGRANICE

WZÓR CZAPKI DO POBRANIA (KLIK)

 

Od wielu lat pomagam Polakom, którzy z różnych powodów znaleźli się na ulicy. #Zimowaczapa i #zupodobro trafiają do bezdomnych, seniorów w trudnej sytuacji, osób, którym pandemia pokrzyżowała życiowe plany.

Człowiek, niezależnie od pochodzenia zasługuje na godne warunki, ciepłą zupę, ciepłą czapkę i bezpieczne miejsce.

Chcesz pomóc? #Czapkanagranicę to wzór, który tworzyłam myśląc o tych, którym trzeba pomóc. To TY zdecydujesz do kogo trafi – do osób bezdomnych, czy bezdomnych Polaków.

Nie chcesz pomóc? Uważasz, że to zbędna inicjatywa? Okej. Rób swoje, pomagaj komu chcesz. Nie musisz psuć tego, co robię od wielu lat. Twoje negatywne komentarze i hejt, nikomu nie pomogą. A może jednak wzniesiesz się ponad to i pomożesz ludziom potrzebującym w Polsce? Zrób zupę, albo czapkę ;).

 

#ZUPODOBRO

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 1 317 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!