LYSAMOWI.PL

Szydełkowanie stało się bardzo modne. Co chwila czytam gdzieś “czy trudna jest serwetka na szydełku”? Nie jest. Jeśli znajdziemy odpowiedni wzór, będziemy wiedzieć jak wygląda słupek, półsłupek, oczko ścisłe i łańcuszek, na pewno poradzimy sobie z taką robótką.

SERWETKA NA SZYDEŁKU – FILM

Znalazłam w internecie prosty filmik, dzięki któremu zrobisz serwetkę dosłownie w moment! Zanim jednak go pokażę, pochwalę się efektami. Czas? 15 minut.

serwetkaa na szydełku schemat

 

Kot popsuł zdjęcie, dlatego zrobiłam jeszcze dwa inne. Włóczka z jakiej korzystałam to Alize Bella, bawełna. Szydełko jak zawsze Clover Japan rozmiar 2,5 mm. Pamiętaj, że tylko w przypadku amigurumi używamy mniejszego szydełka.

 

serwetkaa na szydełku schemat

 

Z racji małego szydełka wyszła mi podstawka pod kubek, ale niebawem wielka serweta zagości na blogu. Filmiku warto słuchać dokładnie – na pewno każdy oglądający będzie mógł popisać się efektem!

serwetka na szydełku łatwa

 

Tu po raz kolejny polecę szydełka ergonomiczne. Zwykłe bez rączki bardzo szybko męczą rękę, a mój “zespół cieśni” jest dość wymagający. Clover kocham całym sercem.

 

https:/www.youtube.com/watch?v=umnTorucKzE

Filmik powyżej! Serwetka na szydełku? Czemu nie! Łap, rób i chwal się efektami w komentarzu, a być może kolejne wianki polecą! Bo dlaczego…nie.

 

Pozdrawiam!!!

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 501 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!