LYSAMOWI.PL

BODZIAK/RAPMPERS NIEMOWLĘCY NA SZYDEŁKU [TUTEK].

Szydełko to nie tylko maskotki, ale i ubrania. Rampers niemowlęcy na szydełku to wspaniały pomysł dla mam, którym włóczka nie jest straszna. Niezwykle prosty wzór, robi się szybko i wygląda bardzo dobrze. Idealny na lato, kiedy temperatura będzie dawać w kość. Idealny dla sierpniowego Henia :).

Rampers niemowlęcy na szydełku

Włóczka wykorzystana w tym projekcie to Himalaya Home Cotton – bardzo miękka, wydajna, pięknie współpracuje z szydełkiem. Na rozmiar 56 użyłam jednego motka.

Rampers niemowlęcy na szydełku

Rampers niemowlęcy na szydełku Rampers niemowlęcy na szydełku

Niemowlak potrzebuje komfortu. Materiał taki jak akryl absolutnie nie nadaje się do takich wyrobów – sztuczna nitka nie przepuszcza powietrza i może być bardzo niekomfortowa dla maluszka w noszeniu.

Rampers niemowlęcy na szydełku Rampers niemowlęcy na szydełku

Z tyłu drewniany, cienki guzik. W razie dyskomfortu zostanie zamieniony na nitkę :). Z guziczkiem wygląda bardzo gustownie.

Rampers niemowlęcy na szydełku

Szydełko zostało kupione w Biedronce (kilka osób o to pytało). Praca z nim to sama przyjemność, jest leciutkie, posiada ergonomiczną rączkę. W zestawie jest ich kilka (policzę dokładnie w wolnej chwili :)).

Rampers niemowlęcy na szydełku

W sierpniu zdjęcie z Heniem (o ile będzie Henio :D) w tym samym miejscu. Na koniec obiecany tutek – jeśli masz pytanie, komentuj śmiało :).

https:/www.youtube.com/watch?v=UVaLJho7oP4

 

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

(Visited 1 949 times, 1 visits today)

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!