LYSAMOWI.PL

ZIMOWA CZAPA

by nie marzł nikt

 

W każdą zimę zdarza nam się mijać dziecko cienko ubrane, bez czapki.

Dlatego w tym roku postanowiłam ruszyć z akcją #zimowa_czapa.

Czapka – tylko i aż, bo w zimowy dzień bez czapki bywa ciężko.

 

Wydziergana, uszyta – to Wasz pomysł, Wasze serce, Wasza inwencja twórcza. Z pomponem, uszami, trokami… Zielone, różowe, niebieskie…DLA DZIECI.

Akcja dla dzieci z ubogich rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na czapkę, chociaż wydaje się to niemożliwe. Tak, ludzie czasami nie mają na czapkę dla dzieci.

Poszukuję więc osób z pasją i sercem, które przyłączą się do Naszego grona – stworzycieli czapek.

 

Grupę na której omawiamy wszelkie szczegóły znajdziesz tutaj:

zimowa czapa

 

Przyłącz się do Nas!

Dziergaj, szyj, czaruj.

 

Do współpracy zapraszamy dyrektorów szkół, prezydentów miast oraz Was, zwykłych ludzi – jeśli znacie rodziny w trudnych sytuacjach, gdzie brakuje dziecku czapki…PISZCIE (klik!).

#zimowa_czapa

czeka!!!

Pozdrawiam Was ciepłą czapką :*

 

 

(Visited 189 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

error: Treść zabezpieczona!