LYSAMOWI.PL

NIE DAJ SIĘ ZABIĆ NA DRODZE! BEZPIECZEŃSTWO Z JASNE SHOP!

Wypadek na drodze…znasz to? Pamiętam jak wracając ze szkoły musiałam odskoczyć w krzaki. Kierowca mnie nie widział. Nie widział mojego modnego, czarnego plecaka, nie widział ciemnych butów, ani czarnych włosów pod kapturem. Był ślepy? Nie..to ja byłam niewidoczna. Jako rodzic codziennie łażę po krzakach, wyruszam z dziećmi do lasu drogą którą jeżdżą samochody bo innej nie ma. Wąskie pobocze zabiera szanse mi i kierowcy. Co mogę zrobić? Na pomoc przyszła mi marka Jasne!

JASNE SHOP

Jasne, bo nie ciemne, bo bezpieczne, bo…z rozumem i rozsądkiem. Wielkie napisy, ciekawe kształty i wszystko to…świeci. Świeci i daje znak że jesteś. Kierowca ma szansę Cię zobaczyć, a Ty dajesz sobie bezpieczeństwo. 

Przed maskę auta wyjechał mi na rowerze ok 8-9 letni chłopiec. Zupełnie niewidoczny w szarówce dnia. W tym momencie życie dwójki, baaa… teraz sądzę, że grona ludzi, stanęło pod znakiem zapytania. Choć w tej konkretnej chwili to życie tego małego mężczyzny wisiało na włosku. Pisk opon, mój szok, uderzenie gorąca i pulsująca krew w skroniach. Szybkie bicie serca, mokre, drżące dłonie i przyśpieszony oddech… obłędny strach, który po chwili zamienił się w złość. Złość na niepełnoletniego delikwenta, jego rodziców, opiekunów, którzy bez kamizelki odblaskowej, bez odpowiedniego oświetlenia wypuścili go na rowerze w dżunglę wszechobecnych aut.

Historia Eweliny która popchnęła ją do stworzenia marki, to codzienność wielu kierowców. Jedziesz i nagle przed maską pojawia się kot lub…dziecko, dorosły. Hamowanie nie zawsze działa. Zresztą…jadąc 30 km/h droga hamowania wynosi czasami aż 5 metrów. 5! Półtorej sekundy w której można stracić życie. Krótko, prawda? A gdyby jadąc kierowca widział wielki odblask? Zwolniłby, jechałby ostrożniej.

JASNE SHOP

Wszystkie bluzy JASNE wykonane są z bardzo wysokiej jakości bawełny, szyte w Polsce i bezpieczne nie tylko ze względu na widoczność. Doskonałe dla mam, ojców, braci, sióstr i dzieci. Na stronie sklepu znajdziesz też sznurówki!!!

Marka JASNE prowadzona jest przez mamę, która stawia na polską jakość, bezpieczeństwo i jednocześnie ekologię. Taką bluzę ponosisz nie rok, nie dwa… Trzeba tylko uważać by dziatwa nie zabrała do swojej szafy.

Bezpieczna odzież to fajna sprawa, dlatego mam dla Ciebie kod rabatowy do https://jasne.shop/ . wystarczy wejść na stronę, wybrać ciuch dla siebie i wpisać kod podany poniżej. A zaprawdę powiadam Wam…miłe są i puszyste! Tylko jak weźmiesz od partnera piątaka to zdejmij, żeby Cię nie znalazł!

    kod : ŁYSA MÓWI     

zniżka 25zł na wszystkie bluzy i koszulki bez akcesoriów : kod ważny do 21.12.2020

 

JASNE SHOP

A na koniec…zobacz jak świeci!

JASNE SHOP

 

 

 

(Visited 132 times, 1 visits today)

ŁYSA

Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi. Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest

O MNIE


Łysa - dlaczego tak? Bo szkolnie, bez maski, lansu, sztucznych tworów. To moja ksywa ze szkoły, kiedy jeszcze świat nie był popsuty dorosłymi.

Łysa ma siłę, jest kreatywna, wierzy w ludzi, szydełkuje i beztrosko buja się na trzepaku. Nosi w chuście dzieci swoje i napotkane, pożera parówki i nie boi się wyzwań.

RĘKODZIEŁO

 • Kwiatki i druty...
Moja mania. Jak tylko wchodzę do biedry po chleb to oglądam kwiatki i zawsze z jakimś wyjdę xd. #tradescantia #tradescantiazebrina #zebrinapendula #plants #knittingwithlove #knitting #violet #love #wood #silver #druciara #knitknit
 • Na grupach szydełkowych pojawiają się maseczki za miliony. Wydziergane...ludzie... To macie schemat za darmo.
LINK W BIO
Dobre zabezpieczenie paszczy jak się ma kaszleć na dziecko, na rower czy do walki z wiatrem. Wstyd mi za rękodzielniczki które pieprzą takie bzdury o ochronie maseczka z bawełny i wciskają to ludziom którzy są w grupie ryzyka. Taka maseczka w żaden sposób przed wirusem nie chroni. W żaden! Żadna chusteczka włożona do środka nie pełni funkcji ochronnej!
Len, sren, jedwab nie jest czymś co da Wam bezpieczeństwo przed wirusem. @tabletkowy
@dawidciemiega
@doktorekradzi
@doktorania
@blogojciec
@mamaginekolog może wspomnijcie u siebie by tego nie kupować w tymże celu? Ludzie są wstrętni i wykorzystują sytuacje jak mogą... #koronawirus #uwaga #recznierobione #rękodzieło #dziergambolubię #weareknitters #zdrowie #druciara #siedznadupie #niedajsie #polskadziewczyna #polskichlopak
 • Teddy mask ^_^
Misiowa maska z bawełny i lnu. Nigdzie nie mogłam dostać maseczki żeby na mnie nie kaszlano w przychodni. Lekarz zasugerował szalik, to jak szalik... Czemu nie Misiowa maseczka :p. I nie wierzcie w te maski chroniące przed wirusem. Serio :)
Taka maseczka minimalizuje jakieś tam ryzyko ale nie chroni. #mask #crochet #crocheting #teddy #coronavirus #virus #handmade #recznierobione #rekodzielo #tea #teatime #linen #cotton #teatime #polskadziewczyna #gdynia
 • #druciara #knittinggirl #knitting #polskadziewczyna #portrait #selfie #blackandwhite #wood #knitpro #artwork
 • Tego mi brakowało. Własnych skarpetek.
Możecie je u mnie zamówić
:)
Welna z owcy, alpaki, merynosa i jaka. #moda #robótki #recznierobione #rękodzieło_pl #rękodzieło #recznarobota #praca #wool #polscytworcyrekodziela #polskadziewczyna #sweter #skarpetki #knitknit #druciara #knittingwithlove #knitting #artwork #work #knittingfashion
#red #books
 • Sweterki zawsze w modzie!
Latem z domieszką z lnu i bawełny, w zimniejsze dni wełny.. #knitknit #druciara #sweter #moda #instafashion #knittingwithlove #knitwearfashion #knitting #yellow #handmade #ręcznierobione #recznarobota #polscytworcyrekodziela #gdynia #szafa #nadrutach
 • Niby skarpetka, ale może być i rękaw. Przeraża was dzierganie swetra :3? #moda #robótki #recznierobione #rękodzieło_pl #rękodzieło #recznarobota #praca #wool #polscytworcyrekodziela #polskadziewczyna #sweter #skarpetki #knitknit #druciara #knittingwithlove #knitting
 • Dzień drugi! Nauczę Cię dziergać skarpetki! Potrzebujesz drutów 4 mm i włóczki. Zrób skarpety w weekend!
⛔Wejdź na łysa mówi.pl i dzieraj⛔ #wyzwanie #druciara #knitknit #recznierobione #rękodzieło #niedziela #warsztaty #rękodzieło_pl #ręcznierobione #robotyreczne #polscytworcyrekodziela #dziergambolubię #robótki #nadrutach #piecdrutow #sploty #gdynia #trojmiasto #warszawa #poznan #krakow #wroclaw #knitting #knittingwithlove #knitwearfashion #wiosna
 • Czas na #skarpetkowewyzwanie!!!
Łap za druty i włóczkę!
Zrób skarpety w weekend!
⛔Wejdź na łysa mówi.pl i dzieraj⛔ #wyzwanie #druciara #knitknit #recznierobione #rękodzieło #sobota #warsztaty #rękodzieło_pl #ręcznierobione #robotyreczne #polscytworcyrekodziela #dziergambolubię #robótki #nadrutach #piecdrutow #sploty #gdynia #trojmiasto #warszawa #poznan #krakow #wroclaw

OBSERWUJ!

error: Treść zabezpieczona!